Kontaktujte nás

Tel: + 86-20-81716752

Fax: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Přidat: Budova 51, 1850 Chuangyi zahrada No. 200 východní Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Čína

Perforovaný systém Woodgrain Acoustical Honeycomb Ceiling System

místo původu: Čína
voštinové jádro: hliník
tloušťka: 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ...
povrchová úprava: PVDF lak, práškové lakování, dřevité zrno, kamenné zrno, anodizované

Dotaz

  • Podrobnosti o produktu

Perforovaný hliníkový plást panel jako kompozitní výrobek, při použití architektonické dekorace, aby se dosáhlo zvuku a redukce šumu efekt, panel je zpracován do díry a plus vrstvu materiálu pohlcujícího zvuk, a pak přes kompozitní technologie přijít do bytí.

Objem materiálu voštinového jádra perforované hliníkové voštinové desky je pouze 1% až 3%. Zbytek prostoru je vzduch v uzavřeném stavu hliníkové desky a voštinové struktury. Díky zvukové izolaci vzduchu je také tepelná izolace lepší než jakýkoliv pevný materiál, takže hliníkový plást panel má dobrou zvukovou izolaci a tepelnou izolaci. Spodní panely plástových panelů mohou přijímat různé materiály podle různých požadavků, jako jsou hliníkové panely, korozivzdorné panely, barevné ocelové panely a přírodní kámen. Perforované hliníkové Honeycomb Panel vědci přes úl hloubkové studie a zjistil, že šestiúhelníkové vrtové voštinové struktury je velmi vysoká pevnost, váha je lehká, takže stále více projektů aplikuje hliníkový plást panelu.

Hot Tags: perforovaný woodgrain akustický hliníkový voštinový stropní systém, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, citace, přizpůsobené
Související produkty
  • Dotaz