Kontaktujte nás

Tel: + 86-20-81716752

Fax: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Přidat: Budova 51, 1850 Chuangyi zahrada No. 200 východní Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Čína

Domů > Novinky > Obsah
Národní palác Dachang - klasické prvky z hliníkové řezbářské obložení panelu Dec 05, 2017

Národní palác Dachang se učí z místní architektonické kultury a podstaty výstavby různých etnických skupin v Číně, v kombinaci s tradiční kulturou a moderními architektonickými technikami, vytváří kulturní vizitku země.


5.jpg


Vodní systémy Dachang National Palace oddělují budovu a okolní místo. Což tvoří kulturní ostrov, Celkový tvar znamená "Oriental Pearl", zatímco hlavní budova je stejně jako fúze perly s čínskou kulturou, mozaika v této úrodné půdě. Hlavní budova je průsvitná a jasná. Architektonické modelování je stručné, velkolepé, odrážející čínské národy, které zahrnují inovaci a samo-zlepšení základních hodnot. V budově kolem kolonádního prostoru symbolizují 56 národní jednotu a společnou prosperitu.


1.jpg


4.jpg


Tvar vnějšího kruhu a vnitřního kruhu je zvláštní, díry pole se postupně snižují od dna k vrcholu a konečně fúze architektonických technik symbolizuje pestrou národní kulturu v této směsi, znamená jednotu všech etnických skupin a společné odlévání světlé budoucnosti.


2.jpg


3.jpg


Hliníkový vyřezávací obkladový panel je forma uměleckého výrazu pro hliníkový panel obložení stěny , s hliníkovým panelem, který je vybaven různými uměleckými vzory, je nejen dekorativním efektem a může odrážet různé budovy jménem kultury.