Kontaktujte nás

Tel: + 86-20-81716752

Fax: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Přidat: Budova 51, 1850 Chuangyi zahrada No. 200 východní Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Čína

Domů > Novinky > Obsah
Nanchang Xili centrum moderní obchodní budova Aug 20, 2018


xili-centre-architecture.jpg


Nanchang xili centrum, se nachází na centrální ose řeky CBD v jádru města chaoyang, je vedle řeky ganjiang na západě, tváří v tvář honggu beach center světa mrakodrap tower přes řeku a sousední chaoyang mostu, se nachází v " mostecká věž"mostu, s městskou odpovědnosti představující obchodní čtvrti binjiang a vytvoření brány mezník chaoyang nové město. Jako nový mezník dědí urbanistickém kontextu nanchang a vede budoucnost nanchang.


xili-centre-business-building.jpg


Mezník architektury, jako uzel prostor mezník a vizuální magnet města, by měly být skromný a přátelský, na město a okolní prostředí a integrovat s městem organicky a žít v harmonii a sledují excelence. Stojí na břehu řeky ganjiang, nové obchodní mezník nanchang – nanchang xinli centrum, tianhua celý proces návrhu, estetickou hodnotu vynikající design a orientální moudrosti a prezentuje vzhledu a funkce mezník a kontext, architektura a město, formy a funkce.


xili-centre-aluminum-veneer-canopy.jpg


Nanchang xili centrum věž přímo přistání, žádný prostor sukně. Konstrukce spodní části budovy se bere v úvahu celkové rozložení a zvýšení budovy. Trojrozměrný zakřivené silný déšť peng úměrnou objemu tower 200 m, zahrnující více než 80m, 13m v nejvyšším bodě a 6m v nejnižším bodě, vypadá jako vlající stuha od země a je velmi dynamický, zobrazování rostoucí věže a Vytvoření dynamické spodní prostor.


xili-centre-aluminum-cladding-ceiling-system.jpg


Pro dosažení účinku jednoho kolonády, strukturální designer používá dvě malé ocelové sloupy tvoří účinek jednoho sloupce. Podle účinku optimální mezery byly přijaty 6 skupiny sloupců plánu. Pro dosažení účinku baldachýn povrchu a postupné změny velikosti oddílu, strukturální designérka použila formu vnitřní kostra vykonávat paprsek první a pak provést deska mimo paprsek, který dokonale realizován "porucha Streamer".


xili-centre-aluminum-cladding-canopy.jpg


Těžké pláštěnku stoupá postupně od povrchu a zakřivené střechy se stává perfektní přechod mezi budovou a na zem, s dynamickou silou odpovídající fasádou a krajinu. Těžké pláštěnku řeší funkční požadavky na vstup a výstup a také zajišťuje nerušený ohniště. V téže době integruje odvodnění a osvětlení v uzlu návrhu. Optimalizovaný tvar má dobrou vodivost, která odráží dynamickou sílu výměny kroužku kolem něj. Nanchang xinli centrum přízemí prostor spolu s krajiny design, ukazující přátelský otevřený postoj k městu